- biuro rachunkowe

Nasze biuro rachunkowe zapewnia szeroki zakres usług począwszy od standardowej obsługi. Ale można nam zlecić wiele dodatkowych spraw przydatnych w działalności Państwa firmy.

Monitorowanie należności i fakturowanie

Terminowe wpłaty należności są marzeniem każdej firmy. Szczególnie niewielkim przedsiębiorstwom brakuje narzędzi do   Czytaj dalej »

Formularze

Dzięki korzystaniu z formularzy, szybciej zajmiemy się Państwa sprawą, zmniejszy się ryzyko błędu, nie zapomina się o żadnych elementach wymaganych na dokumencie. Całkowicie znika dopytywanie się naszych pracowników o większą liczbę danych. Wzrasta także Państwa wiedza, które dane są istotne dla poprawności dokumentu.   Czytaj dalej »

Usługa przelewy

Usługa przelewy polega na tym, że mogą Państwo przestać zajmować się płaceniem ze swojego konta bankowego.

Przelewy przygotuje kancelaria doradztwa podatkowego. Mogą je Państwo otrzymać mailem, wydrukować, podpisać i zanieść do banku. Albo mogą być wgrane do internetowego systemu bankowego, wystarczy kliknąć i przelew będzie zrealizowany. Usługa wymaga starannego opisywania dokumentów, aby nie doszło do sytuacji, że do faktury zapłaconej gotówką zostanie zrobiony przelew.   Czytaj dalej »

Rachunkowość dla deweloperów

Kancelaria doradztwa podatkowego od początku istnienia świadczy usługi dla wielu deweloperów  na rynku mieszkaniowym.   Czytaj dalej »

Zakres usług

Nasze biuro rachunkowe zapewnia szeroki zakres usług:   Czytaj dalej »