- doradztwo biznesowe

Nasza kancelaria może pomóc w rozpoczęciu działalności, uzyskaniu kredytu, dofinansowania.

Wnioski kredytowe

Pieniądze są ogromnie ważnym narzędziem w biznesie. Bardzo często firmy korzystają z kredytów. Kancelaria udziela wsparcia przy pozyskaniu kredytu. Przy małych kwotach kredytu   Czytaj dalej »

Pomoc w dotacjach

Obsługa projektu w celu pozyskania dofinansowania nie jest zadaniem łatwym. Z naszego doświadczenia wynika, że instytucje przyznające dotacje bardzo często proszą o dodatkowe prognozy lub uściślenie danych   Czytaj dalej »

Zakładanie spółek

Nasza kancelaria może otworzyć dowolny typ spółki lub działalność indywidualną. Usługa rozpoczyna się od rozpoznania potrzeb naszego Klienta, a dzięki temu można sporo zaoszczędzić nie tylko na kosztach rozpoczęcia biznesu, ale także na kosztach prowadzenia firmy i przede wszystkim na opłatach podatkowych. Stworzymy umowę spółki, uzyskamy wpis do KRS / ewidencji działalności gospodarczej, numeru REGON, NIP, rejestrację w ZUS.   Czytaj dalej »

Gotowe spółki

Rejestracja nowej spółki trwa kilka tygodni. Czasem jest to za długo. Oferujemy do sprzedaży gotowe, nieużywane spółki. Spółki mają siedzibę, minimalny kapitał zakładowy, numer KRS, REGON   Czytaj dalej »

Likwidacja spółki

Mądrzy ludzie mawiają, że łatwiej spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością utworzyć niż zlikwidować. Dużo w tym racji.   Czytaj dalej »

Formularze

Dzięki korzystaniu z formularzy, szybciej zajmiemy się Państwa sprawą, zmniejszy się ryzyko błędu, nie zapomina się o żadnych elementach wymaganych na dokumencie.   Czytaj dalej »