- doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe pozwala optymalizować płacenie podatków, zachować bezpieczeństwo fiskalne, uzyskać pomoc w bieżących problemach podatkowych. Doradcy podatkowi zajmują się prowadzeniem postępowań podatkowych i sądowych, co zwiększa szanse na wygranie sprawy z urzędem.

Podatek od spadków i darowizn

Usługi z zakresu podatku od spadków i darowizn adresowane są do szerokiego kręgu osób. Polecamy poradzić się o to, jakie   Czytaj dalej »

Podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości nie jest najważniejszym obciążeniem biznesmenów, więc ani oni, ani ich księgowe nie przykładają wagi do obniżania jego wysokości. A szkoda.   Czytaj dalej »

Media o nas

Przedstawiamy artykuły doradcy podatkowego Przemysława Więcka oraz publikacje i nagrania, które ukazały się w najbardziej prestiżowych dziennikach ogólnopolskich, radiu oraz telewizji.   Czytaj dalej »

Spory z administracją skarbową

Możesz mieć rację, a przegrasz z powodu nieznajomości procedury! Prawo jest zawiłe, język urzędowy ma niewiele wspólnego z językiem potocznym. Kontroler codziennie zajmuje się szukaniem przypadków   Czytaj dalej »

Skuteczność

Jesteśmy w gronie najskuteczniejszych i najlepszych kancelarii doradztwa podatkowego w Polsce. W rankingu Dziennika Gazeta Prawna zajęliśmy wysokie pozycje.   Czytaj dalej »

Optymalizacja podatkowa

Biorąc pod uwagę, że na źle dobranej formie opodatkowania można stracić wiele tysięcy, optymalizację podatków warto zrobić nawet u kilku księgowych. Prognoza jest przydatna przede wszystkim przed utworzeniem firmy lub przed rozpoczęciem działalności w nowych branżach. Polecamy ją też firmom, które nigdy nie próbowały optymalizacji.   Czytaj dalej »

Audyt podatkowy

Cenną umiejętnością w biznesie jest uprzedzenie działań konkurenta. Organy podatkowe zajmują się zwiększeniem podatków   Czytaj dalej »

Poradniki

Kancelaria doradztwa podatkowego stara się doradzać, jak najtaniej podatkowo prowadzić interesy.  Stara się również   Czytaj dalej »

Formularze

Dzięki korzystaniu z formularzy, szybciej zajmiemy się Państwa sprawą, zmniejszy się ryzyko błędu, nie zapomina się o żadnych elementach wymaganych na dokumencie.   Czytaj dalej »