- O nas

Dziennik Gazeta Prawna umieścił nas na 5. miejscu w Polsce w rankingu doradców podatkowych. 

Jesteśmy kancelarią oferującą usługi w zakresie księgowości, kadr oraz doradztwa biznesowego. Specjalizujemy się w księgach rachunkowych, książce przychodów i rozchodów, ryczałcie, deklaracjach podatkowych, rozliczeniach z ZUS i PFRON. Oferujemy kompleksową obsługę kadrowo-płacową, wyprowadzamy zaległości z lat ubiegłych. Uczestniczymy po stronie podatnika w kontrolach skarbowych, zarówno u klienta, jak i w naszej kancelarii, a także postępowaniach podatkowych i sądowych.

Oferta naszego biura rachunkowego wykracza poza standardowe propozycje. Pomagamy w przygotowaniu wniosków kredytowych lub w uzyskaniu dotacji, założeniu nowej firmy, w tym różnych typów spółek, wnioskach emerytalnych. Bardzo dbamy o optymalizowanie podatków. Przed wybraniem formy opodatkowania sporządzamy kilkustronicowy raport, z którego wynika jak płacić niższe podatki.

Bogaty zestaw usług sprawia, że Twoja firma może swobodnie się rozwijać. Powierzając nam swoją księgowość zapomnisz, jak wygląda Twój urząd skarbowy bądź ZUS - wszystkie sprawy załatwimy sami. Dynamiczny rozwój Klientów pociąga za sobą nieustanne doskonalenie naszej wiedzy. Nikogo nie zostawiamy samemu sobie.